Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/Hollohazi-porcelan-siraly-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-hibatlan-m-21-cm~II2650302
2650302
11547
431
Leírás: Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm
: karap_norbert