Herendi Viktória mintás hamutál, minimális kopásokkal, jelzett, 9x6cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/Herendi-Viktoria-mintas-hamutal-minimalis-kopasokkal-jelzett-9x6cm~II2775607
2775607
11452
431
Leírás: Herendi Viktória mintás hamutál, minimális kopásokkal, jelzett, 9x6cm
: karap_norbert