Militária

Tételek száma: 93

Szlovénia DN Nadzor zračnega prostora (16. légi irányító zászlóalj) zománcozott fém jelvény (29x42mm) miniatűrrel, sérült dísztokban T:1- Slovenia ND Nadzor zračnega prostora (16th Air Control Battalion) enamelled metal badge (29x42mm) with miniature, in damaged case C:AU
32892.

Szlovénia DN "Nadzor zračnega prostora (16. légi irányító zászlóalj)" zománcozott fém jelvény (29x42mm) miniatűrrel, sérült dísztokban T:1- Slovenia ND "Nadzor zračnega prostora (16th Air Control Battalion)" enamelled metal badge (29x42mm) with miniature, in damaged case C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetunió 1938. Katonai érdemekért fém kitüntetés mellszalagon T:2  Soviet Union 1938. For Battle Merit metal medallion on ribbon C:XF
32893.

Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1938. "For Battle Merit" metal medallion on ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió 1943. Bátorságért Érdemérem részben zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés, hátlapon 2255473 sorszámmal T:2- zománchiba Soviet Union 1943. Medal for Courage partially enamelled Ag decoration without hallmark, with 2255473 number C:VF enamel error
32894.

Szovjetunió 1943. "Bátorságért Érdemérem" részben zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés, hátlapon "2255473" sorszámmal T:2- zománchiba Soviet Union 1943. "Medal for Courage" partially enamelled Ag decoration without hallmark, with "2255473" number C:VF enamel error

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
26
Szovjetunió 1943. Dicsőség rendje, III. osztály Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott 536767 sorszám T:2,2- a mellszalag sérült, foltos Soviet Union 1943. Order of Glory, 3rd Class Ag decoration on ribbon with engraved 536767 serial number on backside C:XF,VF the ribbon is damaged and spotted
32895.

Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "536767" sorszám T:2,2- a mellszalag sérült, foltos Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration on ribbon with engraved "536767" serial number on backside C:XF,VF the ribbon is damaged and spotted

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32
Szovjetunió ~1970. 1. osztályú harckocsizó aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-,2 Soviet Union ~1970. 1st class trooper badge, gilt, enamelled C:AU,XF
32896.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szovjetunió 1981. Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956 kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956 two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU
32897.

Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend I. osztálya aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján 557402 sorszámmal és Monetnij Dvor gyártói jelzéssel (46mm) T:2 Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 1st class gold palted, enamelled decoration with 557402 serial number and Monetniy Dvor makers mark on its back (46mm) C:XF
32898.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend I. osztálya" aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján "557402" sorszámmal és "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (46mm) T:2 Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 1st class" gold palted, enamelled decoration with "557402" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on its back (46mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szovjetunió 1991. Déli Hadseregcsoport Magyarország Szolgálati Érem műgyantás kitüntetés T:1- Soviet Union 1991. Southern Group of Forces YUGV Hungaria 1956-1991 service medal C:AU
32899.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szovjetunió DN Ejtőernyős zománcozott fém T:1- Soviet Union ND Paratrooper enamelled metal C:AU
32900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft