19071.
431. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst(Ag) quartz karóra markazittal, jelzett, óra üveglapja sérült, óraszerkezet hátlapja rozsdás, működik, bruttó: 27,5 g