12378.
431. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm