Törölve
12445.
431. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD
1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!)