Hermann Berger Lajos jelzett ezüstözött alpakka pohártartó, kopásokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~5000010/Hermann-Berger-Lajos-jelzett-ezustozott-alpakka-pohartarto-kopasokkal-m-8-cm~II2769331
2769331
12099
431
Antique
Leírás: Hermann Berger Lajos jelzett ezüstözött alpakka pohártartó, kopásokkal, m: 8 cm
: karap_norbert