22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Ékszerdoboz, aranyozott fém, csiszolt üvegfedéllel, ámor és puttó figurákkal gazdagon díszített, belsejében bársonnyal bélelt, kopásnyomokkal, 7x9,5x6 cm