https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 250

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Párbaj-pisztoly. Belga típusú, mesterjegyes, XIX. sz. közepe. Jelzett. Szép állapotban 40 cm / Duell-gun pistol Belgian style, 19 th century hallmaked
12051.

Párbaj-pisztoly. Belga típusú, mesterjegyes, XIX. sz. közepe. Jelzett. Szép állapotban 40 cm / Duell-gun pistol Belgian style, 19 th century hallmaked

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.
12052.

Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
EUR
,
205,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
12053.

Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
12054.

Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm
12055.

Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12056.

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely Stúdió néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
12057.

Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi vaskeresztes, öntöttvas mozsár törővel, 1914-16 felirattal, kopottas, 14,5x14cm, h: 24 cm
12058.

Régi vaskeresztes, öntöttvas mozsár törővel, "1914-16" felirattal, kopottas, 14,5x14cm, h: 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
12059.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi berber tőr, Koumya / Jambiya, szép állapotban, h: 42 cm
12060.

Régi berber tőr, Koumya / Jambiya, szép állapotban, h: 42 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
12061.

Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm

 
Törölve
Antik mongol kumisztartó kanna, kézzel készült, kopásokkal, kisebb horpadásokkal, m: 40 cm
12062.

Antik mongol kumisztartó kanna, kézzel készült, kopásokkal, kisebb horpadásokkal, m: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz