Bolhapiac Tételek száma: 1026
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2446847
12953
431
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm 2619089
12954
431
Flea Market
Art Deco jellegű asztali lámpa, új vezetékkel, működik, festett tejüveg búrával, enyhén kopott, m:32cm 2627699
12955
431
Flea Market
Asztali lámpa, porcelán testtel, felújított, kopásnyomokkal, működik, m: 80 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2687013
12956
431
28000
Flea Market
Antikolt design asztali lámpa, működik, szép állapotban, m: 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2446849
12957
431
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 32 cm 2446850
12958
431
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm 2514686
12959
431
9500
Flea Market
Design asztali lámpa, kerámia alj, üveg búra, működik. m: 31 cm 2745113
12960
431
Flea Market
Régi, vászon hímzett népi viselet 2746665
12962
431
Flea Market
cca 1900-1910 össz. 2 db alpakka üvegbetét nélküli pohártartó kehely: Zombor, Vadászkürt kávéház, Szandrik, jelzett. m: 13 cm és Szeged, Központi Szálloda, Hacker, jelzett, m: 15 cm, mindkettő kopásnyomokkal 2746659
12963
431
Flea Market
Jelzés nélkül: Lovagi torna. Domborított réz falitányér, kopott, d: 30 cm 2647644
12964
431
Flea Market
Design műbőr táska, enyhe kopásokkal, 19x21cm 2698655
12965
431
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft