Bolhapiac Tételek száma: 1026
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2679573
13614
431
Flea Market
Pierre Cardin nyaklánc 26 cm 2572234
13615
431
Flea Market
Lexus műanyag logó, kopott, d:6,5cm 2507455
13616
431
Flea Market
SOLINGEN borotva, kopott, rozsdás h: 22cm 2679471
13617
431
Flea Market
Playboy öngyújtó 7,5 cm eredeti dobozában, jó állapotban 2650277
13618
431
Flea Market
2 db bizsu nyaklánc, panda és pók, jó állapotban. 2571291
13619
431
Flea Market
Pilgrim jelzett dán fülbevaló, kopott, 5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft