Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

17186.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
A keresztény tudományak rövid sommája, melly után követeznek egynehány ajtatos imádságok gyónásnak módgya s a t. Buda, 1773., özv. Landererné,1+2+26 p.; Hozzákötve: Nucleus Christianismi seu fidei, et morum principia olim tenerae juventuti in catechesi tradita, nunc etiam adultis facta communia a P. Francisco Neumayr, S. J. Augustae Vindel et Oeniponti [Augsburg-Innsbruck], 1768., Josephus Wolff, 16+239+50+1 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a könyv elején (1+2 p) és végén (50+1 p) egykorú kézírásos magyar-latin-német nyelvű jegyzetekkel, valamint az első rész címlapjának hátoldalán possessori névbejegyzéssel.
17188.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14
Nagy képes Biblia. Bp., [1972], Saxum. Díszes műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
17189.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17191.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17192.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
17193.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17194.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17195.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
9
17196.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft