15144.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, félvászon-kötés, kissé kopott borítóval