15199.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Panoráma: Magyarország Írásban és Képben (11., 14. köt.): Budapest - Veszprém - Bakony, Budapest - Somogy - Zala. Bp.,1959-1961, Panoráma. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, az egyik kötése sérült.