Szegedi László: Magyarország története a szatmári békéig. A gimnázium és a leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal, intézményi bélyegzővel.