Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 21

Világügyelő. Tanulmányok Hoppál Mihály 70. születésnapjára. Szerk. Czövek Judit, Dyekiss Virág, Szilágyi Zsolt. Bp., 2012., Magyar Vallástudományi Társaság. Kiadói papírkötés.  Hoppál Mihály (1942-) Széchenyi-díjas etnológus, folklorista.
17133.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17134.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kínai filozófia. Ókor. I-III. kötet. Szöveggyűjtemény. Második, változatlan kiadás. Válogatta, fordította, a bevezetéseket és jegyzeteket írta: Tőkei Ferenc. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászonkötésben, szép állapotban.
17135.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jean Mitry: A film esztétikája és pszichológiája. A formák. Bp., 1976. Filmarchívum. 474p. Kiadói papírkötésben
17136.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dengl János: A kereskedelmi szakoktatás szolgálatában. Tanulmányok, időszerű kérdések, harcok. Bp., 1934., Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete, 1 t.+ 303+2 p. Kiadói egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
17137.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Nádas László: A kartellek és trust-ök kérdése. Bp., 1905., Grill Károly, XIV+2+464 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejelöléssel.
17138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17139.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Adam Bzoch: Pszichoanalízis a periférián. A pszichoanalízis története Szlovákiában. Ford.: Balogh Magdolna. Bp., 2016, Typotex. Kiadói papírkötés. A szerző által Erős Ferenc (1946-2020) szociálpszichológus, pszichoanalitikus részére DEDIKÁLT példány (Barátomnak, Erős Ferencnek, akitől oly sokat tanultam), a könyvben Erős Ferenc néhány ceruzával írt bejegyzésével.
17140.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Friedrich Nietzsche: Túl jón és rosszon. A kötetet fordította, szerkesztette, sajtó alá rendezte és a jegyzeteket összeállította: Tatár György. Matúra Bölcselet. Bp.,1995, Ikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Arthur Schopenhauer: Életbölcsesség. Aforizmák. Ford.: Kelen Ferenc. Bp., 1925., Pantheon. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó két lapon bejegyzésekkel.
17142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Elemi pszichológiai kísérletek. Összeáll.: Kornis Gyula. Bp., 1942., Franklin. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől.
17144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft