15538.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Páros György: A sakkművészet világa. Bp., 1961, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón firkával, a gerincen kis sérüléssel.