2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia", 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.