Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

17262.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gropper, Antonius: Tempe regia Mariae Theresiae Augustae carmine adumbrata [...] Bécs, 1744, Leopoldi Joannis Kaliwoda, 46+(2) p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, a belső kötéstáblán és a szennylapon szúrágta lyukakkal.
17263.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Koltay Gábor: Benkó Dixieland Band Story. DEDIKÁLT! Bp., 1982, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
17264.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
5 db Pesti Hírlap kiadású lexikon, jó állapotú egészvászon kötésben, egyik ritkán látható eredeti papírborítóval.
17265.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Popper Péter 12 műve, közte 1 aláírt példánnyal:  Út a tükrökön át. Izraeli napló és elmélkedések. A szerző, Popper Péter (1933-2010) pszichológus, egyetemi tanár által ALÁÍRT példány.;  Út az istenektől Istenhez.;  Van ott valaki? A valláspszichológia néhány fontos kérdéséről. Az égre néző ember.;  Az írás. Az Ószövetség - a Teremtés könyvétől Malakiás prófétáig - ;  Holdidő.;  Ők - én vagyok. 33 legfontosabb könyvem.;  A belső utak könyve. 5. kiadás. Az élet dolgai.;  Hazugság nélkül. Az élet dolgai.;  Felnőttnek lenni... Az élet dolgai.;  A meghívott szenvedély. Az élet dolgai.;  Színes pokol. Az élet dolgai.;  Márton Frigyes - Popper Péter: Gázláng. Lágerfoglyok írásai.   Bp., 1990-2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötések, és kiadói papírkötések.
17266.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kassák Lajos: Válogatott versek. Magvető Könyvkiadó, Bp. 1973. Kiadói kartonált vászonkötésben, papírborítóval. Jó állapotban, ajánlással: Kassák Lajosné, Carl László műgyűjtőnek. Carl Lászlónak, hogy mégse feledhessen meg rólunk egészen. Kassák Klári Bp. 1973 junius
17267.

Kassák Lajos: Válogatott versek. Magvető Könyvkiadó, Bp. 1973. Kiadói kartonált vászonkötésben, papírborítóval. Jó állapotban, ajánlással: Kassák Lajosné, Carl László műgyűjtőnek. " Carl Lászlónak, hogy mégse feledhessen meg rólunk egészen. Kassák Klári Bp. 1973 junius"

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17268.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Báróczynak minden munkáji. Ujrakiadta Kazincy Ferencz. Negyedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János Tamás, 2+230+2 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benedek Marcell: Vulkán. Pogány Józsefnek DEDIKÁLT példány. Borító: Jaschik Álmos. Bp., é.n. Bíró Miklós. Kiadói papírkötésben, félvászon védőborítóval
17271.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Maurice Maeterlinck: A kék madár. Mesejáték hat felvonásban tizenkét képben. Ford.: Vas István. A fordító, Vas István (1910-1991) kétszeres Kossuth-, háromszoros József Attila- és egyszeres Baumgarten-díjas magyar költő, író, műfordító által által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. A borító és az illusztráció Hincz Gyula munkája. Az utószó Nagy Péter munkája. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17272.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balázs Fecó: Évszakok. A művész, Balázs Fecó (1951-2020) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas énekes, zenész, zeneszerző által DEDIKÁLT példány. H.n., 1998, magánkiadás. Kiadói papírkötésben.
17273.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: