5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Pánczél Béla (1900-1966), össz. 4 db rajz: 2 db vitéz Háry János illusztráció és 2 db székelyföldi jelenet. Ceruza, tus, papír, Háry János illusztrációk jelzés nélkül, többi jelzett. 21,5x30,5 cm