Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000Ft 13,51EUR, 14,71USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
R jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Cifra nyomorúság (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva, ragasztószalaggal rögzítve. 16x25 cm