Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~5000003/Lestyan-jelzessel-I-vilaghaborus-katona-portreja-1916-Olaj-vaszon-Korabeli-kisse-ser~II2771329
2771329
10585
431
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 65x50 cm
: pk