Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Rosenthal-Aladdin-es-a-csodalampa-sorozat-I-IV-4-db-porcelan-disztanyer-tervezo-Bjorn-~II2760566
2760566
11311
430
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
: karap_norbert