Militária

Tételek száma: 95

~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalagon, szignó nélkül T:2 portré oldalon egy helyen kopott ezüstözés Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated bronze decoration with modern ribbon, without Leisek sign C:XF on the obverse worn silver plating in one spot NMK 129.
32477.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalagon, szignó nélkül T:2 portré oldalon egy helyen kopott ezüstözés Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated bronze decoration with modern ribbon, without Leisek sign C:XF on the obverse worn silver plating in one spot NMK 129.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ksi patina Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon C:XF small patina NMK 231.
32478.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ksi patina Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon C:XF small patina NMK 231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in very good condition NMK 231.
32479.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating NMK 245/246.
32480.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating NMK 245/246.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
32481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.
32483.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
32484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32485.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
32486.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898-1939. 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül; Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1db katonai érdemkereszt mellszalag T:1-,2,2-,3
32487.

1898-1939. 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül; Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1db katonai érdemkereszt mellszalag T:1-,2,2-,3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
32488.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft