32629.
430. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.