12682.
430. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
cca 1900-1930 Borosjenői Kádár nemesi család címere. Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben, 60×45 cm