https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone. / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.
11545.

Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
11546.

Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
11547.

Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
EUR
,
129,41
USD
Ajánlatok száma:
0
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
11548.

32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
EUR
,
129,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?
11549.

1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban
11550.

12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
11551.

Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm
11552.

Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
EUR
,
111,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm
11553.

Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm
11554.

Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm
11555.

Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!
11556.

Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz