Hajózás, Balaton

Tételek száma: 34

cca 1930 és 1970 között készült balatoni felvételek, 4 db mai nagyítás, 17,7x24 cm és 10x15 cm
13459.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
9
Siófok, halászháló igazítása, jelzetlen fotó, 17,5×24,5 cm
13460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1960 Balatoni halászok, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db mai nagyítás, 10x15 cm
13461.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1937 Fakutyázás Balatonkenesén hátoldalt feliratozott fotó 9x12 cm
13462.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kreutzer Dezső: Víz és szenvedély. München, 1980., Herp. Színes fotókkal illusztrált. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
13463.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bárány Tamás: Villa a Balatonnál. Bp., 1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
13464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1882 Balatonfüred Horváth ház számlája vendég részére kiállítva hajtás nyomban jó állapotban
13465.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 A Balatonlellei Gyárfás szálloda képekkel és rajzokkal gazdagon illusztrált német nyelvű leporello reklám nyomtatványa
13466.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Overschmidt, Heinz-Gliewe, Ramon-Somlóvári László-Friedel, Raymund: Sporthajózás. A vitorlás és motoros kishajóvezetés elmélete és gyakorlata. Szerk.: Futász Dezső. Bp., 2005, Tudex-Ecovit. 193 p. Kiadói papírkötés.
13467.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Gr. Széchenyi István: Balatoni gőzhajózás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
13468.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1950-60 A Felszabadulás hajó és legénysége, 4 db fotó, Tiszavölgyi József (1909-?) hátoldalán pecséttel jelzett felvételei, 13×18 cm körüli méretekben
13469.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1934 A Morro Castle amerikai luxusgőzhajó, amely 1934. szeptemberében New York közelében a tengeren útközben kigyulladt és (legtöbb utasával együtt) elsüllyedt. Korabeli sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott, 20x15 cm / The SS Morro Castle American ocean liner, which caught fire on its way to New York City, and sank (with most its passengers) in September, 1934. Press photo, with stamp and description on the back
13470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft