Sigray-alapítvány emlékünnepe Nagykőrösön 1911. szept. 10. A Sigray-al... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Sigray-alapitvany-emlekunnepe-Nagykoroson-1911-szept-10-A-Sigray-alapitvany-Nagykoros~II2759880
2759880
15005
430
Books: Travelling, Local History
Leírás: Sigray-alapítvány emlékünnepe Nagykőrösön 1911. szept. 10. A Sigray-alapítvány. Nagykőrös, 1912. Ottinger ny.. Aranyozott Gottermayer egészvászon kötés, címlap hiánnyal.
: hsz