Alexandra David-Neel: Arjopa. Die erste Pilgerfahrt einer weißen Frau nach der verbotenen Stadt des Dalai Lama. Leipzig, 1928., F. A. Brockhaus. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstábla foltos.