Xenophón: Anabaszisz. A tízezrek hadjáratának története. Ford.: Fein J... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000010/Xenophon-Anabaszisz-A-tizezrek-hadjaratanak-tortenete-Ford-Fein-Judit-Az-utoszot-irta~II2762710
2762710
15682
430
Books: History
Leírás: Xenophón: Anabaszisz. A tízezrek hadjáratának története. Ford.: Fein Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp., 1968, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5800 példányban.
: nagy_andras