Könyvek: Technika

Tételek száma: 19

Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. A modern technika könyvtára 1. Bp., 1912, Politzer Zsigmond és Fia. Első kiadás! Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, ábrákkal, kihajtható táblákkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17214.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
17215.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zsuppán István: A magyar autó. Bp., é.n., Zrínyi. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, sérült kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
17216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ozorai Gyula - Fazekas Sándor: Jelentés a csehszlovákiai kő- és kavicsbányákban 1953. szeptember 7. és 27. között lefolytatott tanulmányútról. Bp., 1953, É. M. 12. Kő- és Kavicsipari Igazgatóság, 88+5 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17217.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Moór Jenő, Nágay Béla: A nőiruhaszabászat. Bp, 1922, Fráter és Társa Könyvnyomdája. 240p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.
17218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17219.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1913 Calderoni Mű és Tanszervállalat Rt. Fényképészeti készülékek és eszközök árjegyzéke. Bp., 1913, Franklin, 180 p. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, néhány lapon lapszéli sérüléssel, foltos lapokkal. + 1927 Satrap fotó-kézikönyv. Berlin-Spindlersfeld, 1927, Cheminsche Frabrik auf Actien. Kiadói papírkötés,
17221.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16
17222.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17223.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn., 182 p. Stencilezéssel sokszorosított. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, borítóval.
17224.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1960 MIA Diesel használati utasítás. Prés- és Kovácsoltárugyár Budapest. Készítette: Balázs György. Bp., 1960, Préko, 33 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17225.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: