Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 27

Dr. Haltenberger Mihály: A világháború geográfiája. 6 térképpel. Bp., 1915, Tisza Testvérek. Kiadói papírkötés, hátsó kötéstábla ragasztott, kopottas állapotban.
16537.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
16538.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16539.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Militärgeographie des südwestlichen Kriegsschauplatzes.. Mit 15 Beilagen, 11 im Text eingehefteten Skizzen und 40 Landschaftsbildern. Wien 1908. 88p. Német nyelven. Elvált kiadói papírborítékban, kissé foltos borítóval. Borítón, címlapon és az egyik kihajtható mellékleten K.u.k. Husarenregiment Herzog Artur von Conaught und Strathearn (Császári és Királyi 4. Arthur connaughti és strathearni herceg huszárezred) bélyegzőivel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Előzéklapon 1918. évi datálású, hódmezővásárhelyi 51-es honvéd tüzér magyar ny. tollas bejegyzéseivel. Néhány kissé foltos lappal. / With paper binding parted.
16540.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eduard Wagner: Hieb- und Stichwaffen. Prága,1978,Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, amatőr papír védőborítóban.
16541.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Szalai János: A pénzügyőrség negyedszázada. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
16542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16543.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bak József - Bak Ferenc: Hadihajók II. Típuskönyv. Bp., é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
16544.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16545.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Alexander Ruttkay: Umenie Kované V. Zbraniach. Bratislava/Pozsony, 1978., Pallas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  + Türkenschatz. Die Schatzkammer Band 29. Die Schatzkammer Band 29. Leipzig, 1974, Im Prisma-Verlag. Fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.;
16546.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes lőfegyverekkel kapcsolatos tétel, cseh nyelven, izgalmas képanyaggal, 3 db:   Ludise Letosníková: Lovecké zbrane v Cechách. Vadászfegyverek Csehszlovákiában. Prága, 1980., Státní zemedelské nakladatelství. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Jaroslav Lugs: Strelci a carostrelci. Praha,1973,Nase vojsko. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Karol K. Kulasík: Puskarstvo. Remeslo Piatich Storoci. Bratislava/Pozsony, 1978, Pallas. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
16547.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gerhard Förster - Peter Hoch - Reinhold Müller: Uniformen europäischer Armeen. Berlin, 1978., Militärverlag der DDR- Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
16548.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: