16652.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István. Bp., 1941, Győző Andor, 395+(5) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, laza kötéssel, kopott borítóval.