5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón minimális kopással.