Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000028/Anatole-France-Thais-Regeny-Ford-Vandor-Ivan-Bp-1918-Herczka-Arpad-223-p-Korabeli-k~II2507581
2507581
18517
430
100
Leírás: Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
: nagy_andras