https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 252

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.
18528.

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
18530.

Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
18533.

Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
18534.

Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.
18536.

Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
18537.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT  Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
18538.

Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
18540.

Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete + Kolibri Könyvek 3 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
18541.

Búvár Zsebkönyvek 12 kötete + Kolibri Könyvek 3 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.
18547.

Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18548.

Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szántai Sándor: Nyelvben él a nemzet Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18552.

Szántai Sándor: "Nyelvben él a nemzet" Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz