Horvátország Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760103
22549
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T3
1916 Zagreb, Zágráb; Ilica / utca, villamos, üzletek / street, tram, shops (kopott sarkak / worn corners) 2760097
22550
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T2
1900 Zagreb, Zágráb; Trg Franje Josipa / Ferenc József tér / square 2760107
22551
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T3
116 Zagreb, Zágráb; Zrinjevac. Ottmar Zieher litho (EK) 2569897
22552
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T2
1914 Zagreb, Zágráb; Jelacicev trg. / square, Fuchs, Anker, Zubar, Dr. Dimovic, Rudovits, Leop. Schwarz, shops 2382607
22553
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Zagreb, Zágráb; Marije Valerije ulica, Udruga, Mjenjacnica, Hrvatska Pucka Banka, Austrijski Phönix, Dr. A. Padelic / street, bank, shops / utca, bank, üzletek + "FIUME-ZÁGRÁB 64. SZ." mozgóposta (fl) 2674793
22554
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T1/2
Zagreb, Zágráb; Jelacicev spomenik. A. Brusina / monument / szobor 2761980
22555
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 Zagreb, Zágráb, Agram; Palaco Vranyczany / Palais Erzherzog Salvator / palace (EK) 2761978
22556
430
Croatia
KĂŠpeslapok
T2
Zagreb, Zágráb; Sveucilistna bibiloteka / library of the university + Porto Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft