Festmények és grafikák

Tételek száma: 369

10120.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Paul Hey (1867-1952): Szántás. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Sérült. 32,5x51,5 cm
10121.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10122.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Hunyady István (1939 - ): Tengerpart hajókkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Hunyadi István. 63x95cm
10123.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Portré. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 54x44 cm
10124.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kallus László (1924-1998): Az az igazság (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kallus László (1924-1998): Földosztás (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10127.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektura. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 39x39 cm
10128.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
21
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13x13,5 cm
10129.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (32/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10130.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Kassák, 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (80/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10131.

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (80/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft