Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 187
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2721979
10370
430
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, 1900 körül működött magyar festő: Női portré. Pasztell, karton. Hátoldalán 1902-ben rendezett kiállítás raglapjával. 45x35,5 cm 2727408
10371
430
38000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátsó üveg repedt. 47,5×30 cm 2738307
10372
430
Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben. 2721525
10373
430
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: Patrona Hungariae, ora pro nobis. Vegyes technika, karton, kissé kopott. 50x33 cm 2727178
10374
430
28000
Jelzés nélkül (Angyalföldi Szabó Zoltán?): Női arckép. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40,5×33,5 cm 2730720
10375
430
19000
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm 2727275
10376
430
Olvashatatlan (Hamvas?) jelzéssel: Tabáni látkép, háttérben a Gellért-heggyel. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 33x43 cm 2752065
10377
430
9500
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus alkotása: Komjáthy Jenő: A homályból, art deco könyvborító- vagy illusztrációterv, 1925-1930 körül. Akvarell, tus, pauszpapír. 21x13,5 cm. 2751715
10378
430
9500
Jelzés nélkül: Art deco enteriőrterv, 1925-30 körül. Ceruza, akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) alkotása. 17,5x27 cm 2735285
10379
430
Jelzés nélkül: Nyomdászévkönyv és útikalauz 1942 (art deco könyvborító terv), vegyes technika, papír, 15,5×10 cm 2695039
10380
430
28000
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm 2762782
10381
430
38000
G. Ottini jelzéssel: Vitorlások a viharban. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40×67 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft