Zsolnay dísztál, kézzel festett porcelán, öblében aranyozott felirat: "A Magyar Köztársaság centenáriumi felnőtt egyéni teniszbajnoksága az Amstel-kupáért Budapest 1994 Férfi páros II." Jelzett, apró kopásnyomokkal. d:30cm