Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Limoges-manufaktura-leveses-tal-alatettel-kezzel-festett-porcelan-jelzett-minimalis-kopa~II2754617
2754617
11186
429
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 270,27 EUR , 294,12 USD
Leírás: Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
: nagy_andras