11910.
429. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm