Antik fényképalbum, fém veretekkel gazdagon díszített, bordázott bőrkötésben, csattal, aranyozott lapélekkel, 1880-90 körül. Kopott, kissé sérült, fotók nélkül, albumlapok részben sérültek. 14,5x20,5x3 cm