Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 7

Szabolcs József: Az erdei szalonka. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kézi felirattal. Megjelent 2000 példányban.
17123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17124.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte: - -. Ez a könyv az Országos Természettudományi Múzeum és Egyetemi Nyomda közös kiadványa. Bp., 1947., Magyar Könyvbarátok. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt, papír védőborítóban.
17125.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. IV. kötete. Vadász és útleírásokkal, és többek között a tátrai életről, Balatonról szóló résszel is. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17126.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nagyvadgazdálkodás. Trófeák kikészítése, bírálata, fotózása. A vadgazdálkodás fejlesztése 5. Bp., 1972., MÉM Vadászati és Vadgazdálkodási Főosztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17127.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17
Kölüs Gábor: Vadföldgazdálkodás és vadtakarmányozás. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17128.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10 db vadászati témájú könyv: Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Ballagó idő; Róna István: Híres vadászkalandok; Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön; Vadászati évkönyv 75; stb.
17129.

10 db vadászati témájú könyv: Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Ballagó idő; Róna István: Híres vadászkalandok; Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön; Vadászati évkönyv '75; stb.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft