[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. Bp., é.n. (1926), Franklin, 246+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés minimális kopással, fűzés szétvált egy helyen