5 000 Ft
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig. Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432; 446+1 p. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.