Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 25

Hadi Krónika. Képek a II. világháború történetéből. 1-80. szám + Tárgymutató. + A háború felé vezető út. 1933 - 1939. + Prospektus. Teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Kiadói mappákban, lefűzve, jó állapotban.
16560.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. A bevezető tanulmányt írta: Monoszlay Gyula. Bp., 1961, Zrínyi, 348p., 517 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimális kopással, kihajtható térképmellékletekkel. Megjelent 4000 példányban.
16561.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, időrendi táblázatokkal (mellékletek.) Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a időrendi táblázatokon szakadással.
16562.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fehér Béla - Szécsi Noémi: Hamis gulyás. Hadikonyha a 20. századi Magyarországon. Bp., 2015, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
16563.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. Pest, 1848, Kozma Vazul. REPRINT! Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (179./300) példány!
16564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16565.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16566.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1923, Singer és Wolfner. 10. kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, jegyzetlapokkal, névbejegyzéssel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, bélyegzéssel.
16567.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Balázs József-Pongó János: Pisztolyok, revolverek. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20
16569.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dávid Áron: Nevetek élni fog nemzedékről nemzedékre. Jászszentandrási katonák a Nagy Háborúban 1914-1918. Jászszentandrás, 2015. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16570.

Dávid Áron: "Nevetek élni fog nemzedékről nemzedékre". Jászszentandrási katonák a Nagy Háborúban 1914-1918. Jászszentandrás, 2015. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Arzenál Könyvek. Repülőgépek. 1914-1939. Szerk.: Nádori Attila. Ford.: Panajotu Kosztasz. Bp., 2016, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16571.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft