Carlo Collodi: Pinocchio kalandjai. Egy kis fabáb története. Ford.: Gáspár Miklós. F. Faorzi rajzaival. Bp., é.n., Nova. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.