Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 30

Walt Disney: Három árva kiscica. A Walt Disney Studió szövegével és színes képeivel. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Palladis. Félvászon kötés, illusztrált (néhány utólag kiszínezve), sérült gerinccel, sérült és kijáró lapokkal.
17289.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az aranyos tarajos kiskakas. Orosz népmese. Ford.: Fehér Viktória. A. Barszukov rajzaival. Bp., 1988, Móra. Térbeli illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17290.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Blaskó Mária: Vörös Princi, a mesterdetektív. Urbán Géza rajzaival Bp., é.n., Palladis. Félvászon kötés, illusztrált, sérült gerinccel és borítóval, két oldal firkált.
17291.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr a Retyezáton - Mackó úr az Alföldön - Mackó úr a tengeren. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 192 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
17292.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
The Punch and Judy box 4 kötet tékában. The wet day book, Three little plays, Bangers circus, Punch and Judy. Kiadói papírkötésben
17293.

The Punch and Judy box 4 kötet tékában. The wet day book, Three little plays, Banger's circus, Punch and Judy. Kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
V. Móra Panka: Mese, mese, mátka... Kőszegi Bella képeivel. Bp., 2013, Fekete Sas. (Reprint kiadás). Kiadói kartonált papírkötés.
17294.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Avar Gyula: Aranylánc. Bp., é.n. Franklin. DEDIKÁLT Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
17295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hoffmann Ferenc: Ötven kis mese. Jó kis fiúk, jó leányok számára. - - Mesélő bácsi. Bp., 1917., Franklin, 132 p.+ 7 (színes képtáblák) t. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17296.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. Ezer év meseköltése. II. köt. I. fele. Széchy Gyula szövegrajzaival. Bp., én., [cca 1914-1927.],Athenaeum, 238 p. Negyedik kiadás. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17297.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Aunt Louises Book of Nursery Rhymes. With numerous illustrations. London,én., Frederick Warne and Co., 94 p. Angol nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, bejelölésekkel, bejegyzéssel, laza fűzéssel.
17298.

Aunt Louise's Book of Nursery Rhymes. With numerous illustrations. London,én., Frederick Warne and Co., 94 p. Angol nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, bejelölésekkel, bejegyzéssel, laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., én., Offset Nyomda. Kihajtható térbeli képes mesekönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblákon szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik madzag-hiányzik, megviselt állapotban.
17299.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Móka Bácsi( Halász Ignácz ): Legszebb Magyar Mesék: V. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer és Fiai). Kiadói aranyozott, illusztrált szecessziós egészvászon kötés, sérült gerinccel, kissé sérült címlappal, helyenként sérült lapokkal, egy lap kijár.
17300.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft